Koningsdag 2021

Ook dit jaar behoort een dorpsontbijt met aubade, zoals bekend, niet tot de mogelijkheden. Uiteraard zullen we u op de vroege ochtend wel, geheel volgens traditie, coranaproof wekken.

Iets later in de ochtend kunt u ons aan de deur verwachten met wat lekkers. Maar daar blijft het niet bij! We hebben dit jaar een leuke koningsdagactiviteit waar u aan deel kan nemen. Ieder op zijn eigen gewenste tijd.

Er zijn die dag routes beschikbaar om te rijden (zowel voor de motor als voor de fiets). Voor de fietsers hebben we 2 verschillende afstanden, zodat de gezinnen met kleine kinderen ook de mogelijkheid hebben mee te fietsen. We gaan ervan uit dat we er samen een apart mooi feest van gaan maken deze dag.

Dus hou de 27e uw voordeur en onze website of facebook in de gaten. We zien u graag!